Vinylux

VINYLUX to dwuetapowy system składający się z lakieru VINYLUX Weekly Polish (zawierającego w swojej formule basecoat) oraz VINYLUX Weekly Top Coat, który zapewnia trwałość i połysk przez tydzień. Ten Top Coat sprawia, że kolor nie płowieje, nawet przy dużym wystawianiu na światło dzienne, nie odpryskuje i nie pęka przez przynajmniej jeden tydzień. VINYLUX schnie w 8,5 minuty. Dodatkowo kolory VINYLUX pasują do kolorów CND Shellac™, tak aby np. pedicure hybrydowy pasował do manicure VINYLUX.

Vinylux

VINYLUX – lakier do paznokci (Weekly Polish) i Top Coat (Weekly Top Coat) to system specjalnie zaprojektowany, aby współpracować razem, by dać gwarancję niesamowitego manicure. Technologia ProLight zapewnia długotrwały kolor, nawet przy długim wystawianiu na światło dzienne. Podczas gdy zwykłe lakiery odpryskują i płowieją, VINYLUX po wyschnięciu daje efekt mocnego i trwałego, żywego koloru.

Vinylux

VINYLUX to przełom na rynku kosmetycznym – ten lakier utrzymuje się na paznokciu przez tydzień bez odpryskiwania i nie wymaga nakładanie Base Coat-u!
VINYLUX to po prostu mocny i trwały kolor.

Kolekcja VINYLUX zawiera paletę modnych kolorów inspirowanych najnowszymi trendami w modzie. Kolory VINYLUX pasują do każdej stylizacji.